Serwis abcZdrowie patronem medialnym konferencji dla farmacji – eyeforpharma Barcelona 2013

Już po raz trzeci serwis abcZdrowie.pl został patronem medialnym konferencji eyeforpharma Barcelona 2013. To jeden z największych eventów dedykowanych branży farmaceutycznej na świecie.

Podczas trzech dni konferencji (19-21 marca) uczestnicy będą mogli zapoznać się z ponad 80 ekskluzywnymi prezentacjami, case studies z rynku farmaceutycznego oraz wziąć udział w warsztatach i dyskusjach w dedykowanych grupach roboczych. Co roku na konferencji przemawiają kluczowi speakerzy. W tej edycji swój udział potwierdzili już m.in.:

Mathias Flume, Head of Department KVWL; Detlev Parow DAK; Sarah Garner, NICE; Mark Wilkinson, CO NHS CCG. Wśród prelegentów znajdą się czołowi marketerzy z firm farmaceutycznych takich jak: Novartis, Astellas, Pfizer, Bayer, Sanofi, Roche i wielu innych.

To prawdziwy „must be” dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką e-marketingu, zwłaszcza w kontekście rynku farmaceutycznego. To również zastrzyk wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań wykorzystywanych codziennie w relacjach angażujących lekarzy i pacjentów.

Dla osób zainteresowanych tym wydarzeniem, w ramach patronatu medialnego, posiadamy specjalny kod rabatowy od serwisu abcZdrowie.pl. Uprawnia on do zniżki na udział w konferencji w wysokości 200 EURO. Otrzymanie kodu rabatowego będzie możliwe po wysłaniu wiadomości na adres e-mail lukasz.szymanski@nextwebmedia.pl

Więcej informacji o konferencji eyeforpharma Barcelona 2013 znajdziecie Państwo w broszurze dostępnej pod linkiem: http://goo.gl/1VoYg