Nowa odsłona serwisu abcZdrowie.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych internautów oraz w związku z powiększającą się nieustannie ofertą materiałów prozdrowotnych w serwisie abcZdrowie, przedstawiamy jego nową, ulepszoną odsłonę.

Znajdziemy w niej kilka nowości. Pierwszą z nich jest ranking lekarzy – baza niemal 20 000 specjalistów z całej Polski, w której znaleźć można dane kontaktowe, zakres świadczeń oraz dokładną lokalizację miejsca przyjęć. Jedną z zalet bazy jest możliwość wystawiania ocen oraz opinii w kilku kluczowych z punktu widzenia pacjenta kategoriach – kompetencji, uprzejmości, komunikatywności, rzetelności, ilości poświęconego czasu itp. Mamy nadzieję, że dzięki temu baza stanie się pomocnym rejestrem, dla wszystkich potrzebujących pomocy medycznej.

Oprócz tego na stronie głównej publikujemy codziennie zestaw najpopularniejszych tematów. Znajdziemy tu wszystko to, co zdaniem innych użytkowników jest godne uwagi i przez to warte polecenia. Kolejną zmianą jest ułożenie spisu chorób i dolegliwości oraz listy badań w osobnych okienkach, z odsyłaczem do porady eksperta.

Na górze strony znajdziemy też zupełnie nowy pasek tematyczny zawierający najważniejsze wątki, takie jak antykoncepcja, bezpieczna ciąża, odchudzanie, diety, zdrowe żywienie, zdrowy kręgosłup, szczepienia, depresja, senior i pierwsza pomoc.

Po przejściu do wybranej zakładki zobaczymy wewnętrzny spis treści, a także najnowsze i najciekawsze artykuły z tejże kategorii. Pasek tematyczny towarzyszył nam będzie na wszystkich podstronach, ułatwiając nawigację i umożliwiając szybkie, bezpośrednie odszukanie właściwego zagadnienia z każdego miejsca w serwisie.

Dziękujemy wszystkim – nowym oraz dotychczasowym użytkownikom i zapraszamy do dalszego korzystania z serwisu abcZdrowie.pl.