Konkurs: Śnieżnobiały uśmiech to jest to!

Nasze zęby żółkną z upływem czasu. Codzienne picie kawy lub herbaty,...Serwis abcZdrowie.pl i firma Pierre Fabre Médicament Polska Sp. z o.o. ogłaszają konkurs! Śnieżnobiały uśmiech to jest to! Jak wziąć udział w konkursie? Nie ma nic prostszego! Odpowiedz prawidłowo na nasze pytanie. Dodaj swój krótki komentarz…. i zgarnij zestaw, który sprawi, że Twoje zęby będą białe i lśniące.
 Partnerem konkursu jest producent profesjonalnej wybielającej pasty do zębów Elgydium, dostępnej tylko w aptekach.

Do rozdania mamy 50 zestawów do pielęgnacji zębów (o wartości około 40 zł) – dla osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i wyślą oryginalne dokończenie zdania. Wygrywa najciekawszy opis oraz prawidłowo zaznaczona odpowiedź.

Do dzieła! – Graj o zestaw teraz!

Szukaj informacji także na naszym fb

Regulamin konkursu – http://portal.abczdrowie.pl/regulamin_konkursu

Wybielanie zębów domowymi sposobami jest łatwe, skuteczne, a przede wszystkim tańsze niż profesjonalny zabieg u stomatologa. Nasze zęby żółkną z upływem czasu. Codzienne picie kawy lub herbaty, palenie papierosów, a nawet przyjmowanie antybiotyków, wpływają negatywnie na stan naszego uzębienia.

Niektóre metody wybielania zębów prowadzą do powstania zespołu nadwrażliwości zębów, odsłonięcia szyjek zębowych, a także silnie ścierają powierzchnie zębowe. W konsekwencji pojawia się dotkliwy ból. Na szczęście, istnieją sposoby, aby się przed tym uchronić. Wystarczy poznać pewne pojęcia i skład pasty do zębów przed jej zastosowaniem.