abcBolBrzucha – nowy serwis w abcZdrowie!

Do serwisów eksperckich sieci abcZdrowie.pl dołączył kolejny – poświęcony tematyce bólu brzucha. abcBolBrzucha.pl zawiera wartościowe informacje m.in. o zagrożeniach związanych z bólami brzucha, ich rodzajami oraz przyczynami. Serwis umożliwia również skorzystanie z bezpłatnej porady ekspertów oraz zapoznanie się z historiami i opiniami innych użytkowników.


Abcbolbrzucha.pl

Zapytaj eksperta

Podobnie jak i inne serwisy w sieci abcZdrowie, tak i abcBolBrzucha ściśle współpracuje z doświadczonymi ekspertami. Dzięki temu internauci mogą bezpłatnie uzyskać poradę prosto od lekarzy.

Zadaj pytanie

Użytkownicy pytają m.in. o różne rodzaje bólów brzucha, a także o powiązania pomiędzy tymi bólami a innymi dolegliwościami.  Eksperci skrupulatnie odpowiadają na zadawane pytania, oferując rady i prawdopodobne diagnozy, sugerując jednak zawsze wizyty u lekarza w przypadku poważnych objawów.

Porozmawiaj z innymi

Jednak na treści zawarte w serwisie składają się nie tylko pytania i odpowiedzi ekspertów. Równie ważnym elementem strony są historie dodawane przez użytkowników. Znajdują się wśród nich m.in. historie związane z dolegliwościami u niemowląt, różnymi rodzajami bólów i walką z nimi.  

Historie

Użytkownicy mają do swojej dyspozycji także forum dyskusyjne, gdzie mogą dzielić się swoimi opiniami, przemyśleniami czy radami.

Materiały wideo i artykuły

Serwis przedstawia także praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą bólów brzucha w formie artykułów.

Informacje

Odnaleźć można wśród nich teksty poświęcone zapaleniu pęcherza moczowego, kolce jelitowej czy bólom brzucha pojawiającym się podczas terapii antybiotykowej. Artykuły pisane są przez doświadczonych lekarzy, współpracujących z serwisem AbcBolBrzucha.pl.

Treści redakcyjne serwisu zawierają także atrakcyjne materiały wideo. Przybliżają one merytoryczną wiedzę w przystępny sposób.

Wideo

Wśród filmów można odnaleźć m.in. materiały dotyczące bólów owulacyjnych i porodowych.

Serwis umożliwia dostęp do wartościowej wiedzy, porad ekspertów i wypowiedzi innych internautów. Pomaga osobom, które cierpią na bóle brzucha, radząc im, w jaki sposób uporać się z dolegliwościami.