abcZdrowie i Seksguru na YouTube!

Dzięki naszym kanałom na YouTube, możesz w łatwy sposób przeglądać wszystkie filmy, dodawać je do ulubionych i być na bieżąco z nowymi materiałami. Oba kanały zawierają materiały filmowe pochodzące z popularnych serwisów dotyczących zdrowia i seksu. Zapraszamy na YouTube na kanały abcZdrowie i SeksGuru.

Filmowa odsłona SeksGuru

Kanał zawiera porady, które mają pomóc w zapoznaniu się z tajnikami sztuki miłosnej. Eksperci SeksGuru przybliżają problemy, które często pojawiają się w związkach, a ich przezwyciężenie w znaczący sposób może ułatwić zbudowanie udanego związku.

seksguru

Konto SeksGuru na YouTube to także wiele praktycznych wskazówek, które uczynią Twoje życie erotyczne satysfakcjonującym. Z prawie 70 filmów dowiesz się m.in. jak przezwyciężyć rutynę w związku, na czym polega udana gra wstępna, a także jakie mity są związane z pierwszym stosunkiem seksualnym. Wypowiedzi seksuologów rozwieją wiele wątpliwości związanych z życiem erotycznym.

Kanał abcZdrowie na YouTube

Konto abcZdrowie na YouTube udostępnia ok. 150 filmów, poruszających najważniejsze kwestie związane ze zdrowiem i zdrowym stylem życia.

abczdrowie

Z materiałów filmowych dowiesz się m.in. czy AH1N1 to prawdziwa pandemia, czy może jedynie zwykły medialny szum – odpowiedzi na to pytanie udzielił profesor Andrzej Zieliński, Krajowy Konsultant w dziedzinie Epidemiologii, jak skutecznie trenować poszczególne partie mięśni oraz jak prawidłowo dbać o cerę trądzikową.

Oba kanały są na bieżąco uzupełniane o nowe filmy z udziałem ekspertów, bezpłatnie udzielających porad internautom. Zachęcamy do obserwowania naszych nowych kanałów komunikacji, komentowania i dzielenia się swoimi ulubionymi materiałami ze znajomymi.